ролеты.киев.уа
Заказ жалюзи по телефону
Тканевые ролеты Ролеты из натуральных материалов Вертикальные жалюзи Жалюзи на ПВХ окна Системы для тканевых ролет Фото
 
ролеты  
Цены. Прайс-лист
 
Отличное качество и цена

Ролеты Киев

http://www.ролеты.kiev.ua

Заказать

Статьи, обзоры, полезное, интерьер, строительство, интересное.

Ролеты, жалюзи

Як правильно прати жалюзі?

Встановив жалюзи на свої вікна, необхідно пам'ятати, що сонцезахисні вироби вимагають особливого догляду. Матеріалы для виготовлення жалюзі бувають найрізноманітніші. Алюміній, пластик та жалюзи з ткані є найбільш поширені. Догляд за різними видами жалюзи також різняться, тому що деякі моделі необхідно очищати за допомогою миючого засобу, а деякі слід обережно стирати.

Пранню підлягають лише полотна, оскільки фіксуючі конструкції деформуються і розриваються в пральній машині. Машинна стирка підходить виключно для тканинних полотен, т.к. іншим способом очистити прочную текстильну тканину практично неможливо. В рулонні жалюзи полотно є цільним, а в вертикальних вона розділена на полоси - ламелі, тому прання вертикальних та горизонтальних систем кардинально відрізняється.

Ролети уход

 


Стирать жалюзи при низькій температурі, тому що від гарячої води текстильні тканини розсіюються і деформуються, стаючи непридатними для подальшого експлуатації. При неправильному пранні негативні моменти можуть і не з'являтися, з першого разу, однак вже через три-чотири чистки стан полотна значно погіршується. При очищенні полотна в пральній машині оптимальна температура 35 °, при цьому слід вибрати режим ручного прання.

Так само слід звернути увагу на миючі засоби - вони повинні бути м'якими і не агресивними. В іншому випадку тканина може втратити початковий колір. Функція отжиму при пранні також слід відмінити. Слід зауважити, що прати потрібно дуже рідко, тому що текстильні тканини чутливі до надлишкової вологості.

Машинне прання вертикальних жалюзі має свої особливості. Для початку слід від'єднати ламелі від планок, а потім обережно згорнути у рулони. Один рулон не повинен містити більше десяти тканинних ламелей. Сгорнуті ламелі потрібно перетягнути міцним шнуром або марлею в кілька шарів, щоб при пранні рулон не розпався. Сушать ламели вертикальних жалюзі, необхідних повернути на місце, щоб вони розпрямилися від своєї ваги, щоб полоска тканини не змінила свою форму і не пом'ялися. Вже сухі ламелі слід прикріпити назад до конструкції.

Стирка рулонних тканин трохи простіша, необхідно зняти полотно з вала і згорнути в один рулон. Рулон так же перетягується з шнуром і кладуть в стиральну машину. Після стирки слід ретельно просушити полотно, а потім закріпити в вихідну позицію.

Очищення конструкції та механізми жалюзі слід виключно «сухими» засобами. Особливо, якщо треба очистити дерев'яних жалюзі, тому що від вологи дерево деформується.Материалы по теме:

Жалюзи для спальни.

Алюминиевые горизонтальные жалюзи на пластиковые окна - Венус.

Ролеты (рулонные шторы) Киев - изготовление, монтаж по низкой цене