ролеты.киев.уа
Заказ жалюзи по телефону
Тканевые ролеты Ролеты из натуральных материалов Вертикальные жалюзи Жалюзи на ПВХ окна Системы для тканевых ролет Фото
 
ролеты  
Цены. Прайс-лист
 
Отличное качество и цена

Ролеты Киев

http://www.ролеты.kiev.ua

Заказать

Статьи, обзоры, полезное, интерьер, строительство, интересное.

Ролеты, жалюзи

Вертикальні тканинні жалюзі для офісу

Вертикальні тканинні жалюзі є оптимальним вибором для офісу. І на це є кілька причин.

Розглянемо переваги та недоліки.

Переваги:
• Економлять простір - за рахунок візуального ефекту роблять офіс більш просторими високим
• Найнижча ціна серед жалюзі в порівнянні з іншими типами
• Надійний і простий механізм


Недоліки:
• Дещо складний процес чищення

тканинні жалюзі

Як видно з порівняння вище, якщо вертикальні тканинні жалюзі не чистити занадто часто, то вони стануть оптимальним рішенням для будь-якого приміщення. У багатьох офісах білі ламелі, під дією часу і пилу змінюють колір на сірий.
Тому як довела практика, вертикальні тканинні жалюзі є найоптимальнішим рішенням для офісів. Невисока ціна, надійність і практичність роблять їх застосування економічно  доцільним.

Тканинні жалюзі є ідеальним засобом для прикраси інтер'єру. Різноманіття забарвлень і фактур дозволяють підібрати тканинні жалюзі практично під будь-який інтер'єр і втілити навіть найсміливіші дизайнерські задумки. Також тканинні жалюзі з різною світло  проникною здатністю можна використовувати в якості світлофільтрів, регулюю освітленість приміщення і його відтінки.
Тканинні жалюзі виготовляються на сучасному устаткуванні відповідно з екологічними та санітарними стандартами і нормами. Тому такі жалюзі можна встановлювати не тільки в квартирі і заміському будинку, але і в офісах, ресторанах, медичних установах та інших закладах з високими санітарними вимогами.

Тканинні жалюзі, як правило, виробляються з синтетичних матеріалів і обробляють спеціальним захисним розчином. Найчастіше виготовлення відбувається з поліестеру, який покривається антистатичними та іншими складами. Завдяки цим складам тканинні жалюзі довше зберігають свій зовнішній вигляд: не вигоряють на сонці, не вбирають забруднення, легше протираються щіточкой.
Тканинні жалюзі також можуть використовуватися в якості перегородок і засобів зонування приміщення. Тканинні жалюзі виконуються в широкій гамі кольорів і малюнків, тому їх можна поєднувати зі звичайними шторами і фіранками. Хоча тканинні жалюзі є самостійним елементом віконного дизайну, тобто не вимагають наявності штор.

зразки тканин

Зразки тканин.
 

Комплектуючі для вертикальних жалюзі, виробляються провідними постачальниками таких країн, як Ізраїль, Бельгія, Польща, Тайвань. Ширина жалюзі може бути з ламелями різної ширини: 89 мм або 127 мм.

Крім офісів тканинні жалюзі можуть застосовуватися в лікарнях, школах, поліклініках, їдальнях, кафе та інших державних і громадських установах.Материалы по теме:

Жалюзи и ролетные шторы.

Ролеты для комнаты ребенка.

Ролеты (рулонные шторы) Киев - изготовление, монтаж по низкой цене