ролеты.киев.уа
Заказ жалюзи по телефону
Тканевые ролеты Ролеты из натуральных материалов Вертикальные жалюзи Жалюзи на ПВХ окна Системы для тканевых ролет Фото
 
ролеты  
Цены. Прайс-лист
 
Отличное качество и цена

Ролеты Киев

http://www.ролеты.kiev.ua

Заказать

Статьи, обзоры, полезное, интерьер, строительство, интересное.

Ролеты, жалюзи

Вертикальні жалюзі, японські штори, жалюзі скрін

На відміну від горизонтальних, вертикальні варіанти, стійкіше до поривів вітру, що дуже корисно в літню пору, коли вікна часто відкриті. Управляти вертикальним набагато простіше, ніж горизонтальними. Вони іноді навіть вішаються в отворах дверей в будинках і офісах замість самих дверей. Навіть невеликий рух може сигналізувати, що до вас хтось завітав, вдома або в офісі. Такі типи виготовляють з дуже товстої пластмаси, вона може бути і прозорою.Коли вертикальні жалюзі ставлять на дверних отворах приміщень і офісів замість дверей, і перегородок, рух планок може не тільки сигналізувати про вхідний в приміщення. Вертикальні вироби з товстої, міцної пластмаси, уповільнюють витік нагрітого повітря, а влітку захищають від мух ну і інших докучливих комах.

Тканинні ролети
Найідеальніший варіант для будь-якого приміщення: займаючи мінімум місця, вони створюють максимум затишку. До того ж вони прості у використанні, є анти алергенними, не пропускають ультрафіолетові промені і однаково добре вписуються, як в ультрамодний інтер'єр, так і в традиційну. Ще одна перевага ролет - немає необхідності їх прати або здавати в хімчистку, а можна просто протерти вологою поролоновою губкою, щоб очистити від пилу.


Тканинні ролетиАле сучасний ринок «віконної одягу» пропонує таке велике розмаїття цього товару, що в ньому дуже легко загубитися. Які ж критерії слід враховувати при виборі тканинних ролет?

Існують відкриті і закриті ролети. У перших валик механізму відкритий, а між тканиною і рамою існує зазор. У закритих механізмах валик, відповідно, заритий, а тканина пересувається в напрямних, що дає можливість повністю виключити просвіти і зазори. Тому, якщо дозволяють фінансові можливості (так як у закритого механізму набагато більше переваг, і коштує він, звичайно, дорожче), краще віддати перевагу закриті ролети.
Тканини для ролет поділяються на кілька груп: напівпрозорі, непрозорі, середньої щільності і декоративні. Тому слід враховувати, в якій кімнаті будуть розташовані ролети, і для яких цілей вони будуть служити. Про призначення декоративних тканин говорить сама назва: вони служать тільки для окраси, не захищаючи від сонця і сторонніх поглядів. У залах, кабінетах і кухнях краще всього використовувати напівпрозорі тканини, які не пропускають прямих сонячних променів. Такі ролети взагалі немає необхідності піднімати в денний час. Для спалень підійдуть непрозорі тканини, а для дитячої кімнати переважні тканини середньої щільності.
Існує декілька систем, дві з них призначаються для закриття кожної стулки вікна, дві інші закривають все вікно цілком. Тому, якщо вікно в приміщенні невелике, слід віддати перевагу першому типу. Якщо ж вікно великих розмірів, необхідно купувати ролети другого типу, які монтуються або над вікном на стіні, або на стелі.

Якщо ви бажаєте, щоб тканинні ролети дійсно забезпечили вам оптимальний комфорт і доставили радість, обов'язково враховуйте при виборі всі аспекти та особливості вашого інтер'єру.Японські штори

Складаються з тканинних панелей, які рухаються по карнизу з напрямними, при необхідності розсуваються. Іноді вони іменуються панельними, екранними шторами. У цілому схожі з вертикальними типи, але полотні й ширше, немає можливості їх повертати. Панелі можна "комбінувати", створюючи абсолютно новий, дизайн. Карниз зазвичай - 3-6 смуг. Висота японських штор вибирається залежно від ваги тканини; ширина одній площині - 50 - 150 см.

Рулонні штори "Скрін".

Композитний матеріал, який складається з переплетених полімерних ниток на основі скловолокна, рівномірно розсіює теплове випромінювання сонця. Тканина ця не горить, відповідно відповідає нормам пожежної безпеки. Це сучасна технологія, яка стала конкурентною альтернативою іншим матеріалам.

Тут характерні максимально комфортні візуальні умови. За рахунок структури -мікросеткі, можна бачити все, що відбувається ззовні, на вулиці.

Інше

Існує багато різноманітних інших видів жалюзі. Своєю модою серед них можна виділити міні-типи - дуже вузькі планки - 1 дюйм ширина, мікро варіанти - півтора дюйма, голландські жалюзі, римські штори, рулонні штори, пліссіруемие.
Дощ

Жалюзі стринг, Бриз, Дощ - ниткоподібні жалюзі - змінена вертикальні жалюзі, які складаються з невеликих довгих мотузочок.

Їх відмінність від простих тканинних - у відсутності відвісів знизу, а також сполучної ланцюжка.
Кріплення ниткоподібних ламелі здійснюється безпосередньо на карниз. Довжину ниток можна вибирати самостійно (самому можна підрізати до потрібної довжини). Управляють ними також як і простими вертикальними - ламелі теж повертаються навколо осі.Материалы по теме:

Жалюзи для спальни.

Рулонные шторы как способ борьбы за управление светом.

Ролеты (рулонные шторы) Киев - изготовление, монтаж по низкой цене