ролеты.киев.уа
Заказ жалюзи по телефону
Тканевые ролеты Ролеты из натуральных материалов Вертикальные жалюзи Жалюзи на ПВХ окна Системы для тканевых ролет Фото
 
ролеты  
Цены. Прайс-лист
 
Отличное качество и цена

Ролеты Киев

http://www.ролеты.kiev.ua

Заказать

Статьи, обзоры, полезное, интерьер, строительство, интересное.

Благоустройство

Профіль пластикового вікна

Інформацією про різні профільні системи рясніє наш "медіа-простір". Дійшло до того, що люди, подивившись черговий відеоролик, ототожнюють віконний пластик з кінцевим продуктом, хоча профіль, у свою чергу, є всього лише частиною конструкції сучасного вікна.
У той же час його важливість безсумнівна - від якості віконного профілю прямо залежить стан вашого вікна через кілька років: чи збереже воно свій білий колір в майбутньому, чи буде воно теплим, безпечним та інше. Необхідно виділити найбільш іменитих виробників віконного пластика - це KBE, Salamander, Rehau, Almplast, OpentecK, Veka, Rehau так само варто відзначити південнокорейського виробника LGСhem, що є на даний момент провідним азіатським виробником ПВХ профілю.

Вибираємо пластикові вікна.

Профіль
У сучасному віконному пластиці використовується армована оцинкована сталь, товщина якої повинна бути не менше 1,4 мм.. Що гарантує необхідну жорсткість конструкції, виконання даної умови визначать не тільки протизламні якості вікна, але і можливість нормального функціонування в принципі. Не менш важливі такі критерії, як кількість камер (як в профілі, так і у склопакеті), ширина склопакета, теплоізоляція, звукоізоляція, кількість контурів ущільнення. Нинішні технології дають можливість віконним конструкціям переносити значні навантаження і різноманітні температурні перепади. До того ж якісна металева основа пластикового віконного профілю - невід'ємний елемент противзламні віконної конструкції, не єдиний, але вельми значущий.

Профіль

 
Повітряні камери в пластиковому профілі
Найменше число камер - 3, граничної їх кількість поки не досягнуто. Але необхідно відрізняти камери профілю і склопакета. Самий часто зустрічається варіант - профільна система в три камери і двокамерний склопакет. Подібні поєднання найчастіше монтуються в житлових будівлях, а у виробництві більш габаритних віконних конструкцій використовуються варіації з великим числом камер, відповідно і більш міцні.
 
Фурнітура
Для того щоб підібрати цей елемент сучасної віконної системи необхідні великі зусилля, тому в нинішньому мінливому кліматі пластиковим вікнам доводиться зазнавати на собі значні навантаження. У літній період - надмірний нагрів, пилові нальоти, вплив вологи. Взимку - переважання низьких температур і снігові опади. У весняний та осінній сезони - все вказаніі. І при всьому цьому вашому вікну надолужити залишатися надійним захистом від протягів, різного шуму, підтримувати комфорт і затишок будинку.
Бездоганна служба вікна залежить значною мірою від фурнітурних компонентів, якими воно забезпечене. Всілякі механізми для фіксації, різноманітні петлі та віконні ручки, пристосування для вентиляції - без цього сучасне вікно не змогло б функціонувати належним чином. Віконна фурнітура - це сукупність елементів, чиє спільне призначення - забезпечити максимальне прилягання стулки вікна до рами і привести віконну конструкцію в потрібне положення.
Конструктиви хорошою фурнітури непогано захищені від корозії гальванічним покриттям (Не оцинковка), від одношарового (фурнітура Sigenia, Maco) до тришарового (фурнітура GU) складу. Механізми відкриття повинні забезпечувати плавний рух запірних роликів - цапф, для того, що б вікно можна було відкрити без зайвих зусиль.

Фурнітура


Фурнітура
Істотне значення мають віконні конструкції, службовці для захисту житла від кримінального проникнення. Для забезпечення противзламність застосовуються спеціальні цапфи, грибоподібної форми, які у одних виробників використовуються в базовій комплектації? А у інших потрібно доплата за безпеку (Wink Haus). Затребувані запірні механізми для захисту дітей: у дитини вийде трохи відкрити стулку, але відчинити вікно під силу лише дорослому за допомогою спеціального ключа. Повну консультацію по можливостях сучасних вікон ви можете отримати у монтажної організації. Не бійтеся задавати питання - чим більше моментів ви обговоріть, тим менше сюрпризів вас чекає згодом.
На нашому ринку представлені всілякі виробники фурнітурних обв'язок, що пропонують різноманітні варіації, як за ціною і можливостям, так і за якістю. На жаль, простежується тенденція до здешевлення роздрібної вартості вікна за допомогою застосування дешевої, низькоякісної фурнітури турецького, вітчизняного або українського виробництва. Не виключено, що подібні конструкції прослужать вам декілька років, але найчастіше, трапляється так, що скупий платить двічі, і кошти, зекономлені зараз, в майбутньому виллються в передчасну заміну фурнітурної обв'язки або вікна цілком, і навряд чи по гарантії.
Більш якісна і, як наслідок, більш дорога віконна фурнітура представлена європейськими виробниками, такими як. Але не завжди значення має йменням бренду. При правильному виборі та належної експлуатації фурнітура забезпечить надійну службу ваших вікон не на одне десятиліття.
 
Склопакет
Сукупність скляних поверхонь, з'єднаних між собою, з герметичними повітряними камерами між ними називають склопакетом. Утворені порожнечі наповнюються різними інертними газами, повітрям, в деяких випадках в них генерують вакуум. Подібна конструкція дає можливість мінімізувати тепловтрати, до того ж простір між стеклами залишається чистим. Оптимально застосування в склопакетах інертних газів, за допомогою яких гарантується максимальна тепло-шумоізоляція. Роздільна стекол реалізовано з використанням дистанційної рамки, наповненою речовиною, що поглинає вологу.
Для здійснення різної міцності конструкції, тепло і звукоізоляції використовуються різні види стекол. Для максимального збереження тепла на поверхню скла наносять спеціалізоване покриття (м'яке або тверде), яке не пропускає інфрачервоне випромінювання. Дані особливості дозволяють підтримувати в літній період прохолоду в приміщенні, а взимку навпаки, не допускати надлишкових тепловтрат.

Склопакет

Склопакет

Прозорість оброблених стекол залишається на стандартному рівні і непомітна для неозброєного ока. Незважаючи на те, що рівень енергозбереження твердих покриттів трохи гірше, вони знайшли більш широке застосування, у зв'язку з їх несхильність згубному впливу вологи. Для посиленою теплоізоляції також використовуються багатокамерні (більше двох) склопакети.
Однак необхідно враховувати той факт, що внаслідок цього збільшується ширина кінцевої віконної конструкції. Захист від впливу сонячних променів реалізована тонким дзеркальним покриттям стекол, що складається з оксидів різних металів. Більш примітивний спосіб захисту від сонця - використання забарвлених стекол. Вогнетривкість скла досягається за допомогою металевої сітки, яка не дозволяє йому руйнуватися навіть під впливом відкритого вогню.
Триплексом називають скло складається з декількох шарів, зі спеціальним ламінуючою покриттям. Подібне скло гарантує підвищену безпеку, не руйнується при високому рівні механічного впливу. Ламіноване скло здатне навіть перенести постріл з вогнепальної зброї. До того ж звукоізоляція подібного скла вкрай висока, і воно захищає від ультрафіолетового випромінювання. Таким чином, різні варіації властивостей і якостей сучасного склопакета задовольнять будь-які ваші бажання.
 
Монтаж вікна
Проведення монтажу вікон - дуже відповідальний момент. У першу чергу потрібно зробити вимір прорізу майбутнього вікна і зовні, і всередині. Важливо, щоб розмірності по зовнішньому контуру не перевищували розмірності самої рами вікна, в іншому випадку в майбутньому вікно може випасти. Необхідно виправити всілякі нерівності поверхонь віконних прорізів. Після чого приготуйте приміщення до монтажу - після установки конструкцій монтажники залишать багато пилу та сміття. Для того, що б згодом скоротити час на прибирання, застеліть чим-небудь підлогу і меблі. Спочатку буде проведений демонтаж старої віконної рами.
Для правильної установки вікна необхідно використання вертикального схилу. Стулки знімаються з петель перед установкою, з них витягуються склопакети, після кріплення рами в отворі їх повертаються на своє місце. Влагоотводящие отвори повинні знаходитися вище краю прорізу вікна, цей момент необхідно простежити. Так само важливо, що б щілини і порожнини між віконною рамою і прорізом повинні бути ізольовані спеціальними ущільнювачами і монтажною піною, в іншому випадку вас чекають протяги. Підвіконня встановлюється останнім, деякі монтажні організації практикують його установку навіть наступного дня - все залежить від матеріалів, використовуваних при монтажі.

Купуючи і вибираючи пластикові вікна важливо, що б організація, до якої ви звернулися, сама виробляла монтаж віконних конструкцій, в іншому випадку, при будь-яких недоліках вам складніше буде знайти винних і відстояти свої права.

При виборі пластикових вікон надмірна економія може мати погані наслідки, тому дешевий пластиковий профіль може швидко пожовтіти, розстріскатись, низька якість фурнітури не захистить вас від протягів і зловмисників, однак, не завжди є сенс переплачувати за зайві функції та бренди, підходите до вибору зважено.
Віконну фірму можна вибрати за рекомендацією друзів і знайомих, з пропозицій в газеті або інтернеті, головне - не бійтеся цікавитися про якість комплектуючих, про функціональні можливості, про гарантійне обслуговування і його умов - тільки так можна говорити про кінцевий результат, що відповідає всім вашим потребам, тільки так можна створити у вашій оселі затишок, який буде супроводжувати вас ще довгі роки.Материалы по теме:

Жалюзи в интерьере жилых помещений

Металлопластиковые окна за и против.

Ролеты (рулонные шторы) Киев - изготовление, монтаж по низкой цене